Новини

Вихованки гуртка ігротехників "Імпульс" продовжують свої виступи з розважальними програмами для малечі міста. Цього разу, пограти та відчути приємні емоції, ми запропонували учням третього класу Гімназії № 5.

З Днем пожежної охорони! З Днем мужніх та сильних людей, чий професійний обов'язок – порятунок життя та здоров'я людей. Міцного здоров'я, успіхів та сміливих вчинків. Нехай буде більше спокійних днів у Ваших трудових буднях! ((Вітання від юних художників.

Освітня онлайн-зустріч в межах реалізації проєкту Всеукраїнського фестивалю-майстерні «Адреса дитинства – Гра!»
Сьогодні ми занурилися в тему «Ігрове моделювання». Було надзвичайно цікаво та корисно: просто про складне.
Це дозволило нам поєднати теоретичні знання та їх практичне застосування в умовах максимально наближених до реальних подій.
Під час практичної частини ми перетворилися на агентів змін та відправилися до Гримпитілова аби допомогти його містянам стати хоча б на краплинку щасливішими. Проблему вірішували, відповідно до створеної легенди, чотирма командами: «Батьки», «Бізнес», «Влада» та «Медіа». Після напрацювання ідей, виходячи з проблематики, групи їх презентували. На фіналі практичної частини було консолідовано рішення і зроблено висновки.

Вітаємо вихованців Ансамблю естрадного танцю "Забава"", керівник Єфімова Вікторія, з ІІІ призовим місцем у Обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва (народна хореографія)!

Вітаємо вихованців "Зразкового художнього колективу" Хореографічного ансамблю "Усмішка", керівник Олена КУЛІШ, з перемогою у Обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва (народна хореографія)!

Вихованки гуртка ігротехників "Імпульс" продовжують свої виступи. Сьогодні, під час ярмарку у Гімназії № 5, юні ведучі запропонували усім бажаючим виконати руханку та заспівати пісня "Ой, у лузі червона калина" не звичайно, а креативно!

Вихованці гуртка " Орелі" змагались у другому, командному етапі відкритих змагань МОЦНПВТК УМ " Краєзнавчий калейдоскоп ", напрямок " Екологічне краєзнавство". Пройшли через " Еко шторм" , а квест виявився складним! До наступного туру готуємо малюнок з мешканцем Чорного моря. Це цікаво і весело!

Вихованці гуртка " Орелі" змагались у першому, особистому етапі відкритих змагань МОЦНПВТК УМ " Краєзнавчий калейдоскоп ", напрямок " Екологічне краєзнавство". Завтра командний етап! Тема - Чорне море.

Сертифікат керівника "Зразкового художнього колективу" хореографічного ансамблю 'Усмішка" Куліш О.Ф. за участь у Дистанційному семінарі-практикумі для хореографів та викладачів хореографічних дисциплін за темою "Танцювальна культура Півдня України".

26.04.2024 року, відбулося відкриття хабу "Time", на базі Кам'яномостівського ліцею. Команда "Буревій" стала учасником Всеукраїнського конкурсу Uactive . Учні отримала грант, завдяки якому і з'явився цей сучасний простір у холі ліцею . В наслідок співпраці з Міжнарожною організацією "Десяте квітня", керівник гуртка креативного рукоділля "Фантазія" Наталія ГОЛУБЕНКО.,була запрошена на це свято. Педагог провела майстер-клас для малечі і отримала новий досвід та незабутні враження від заходу.

Переможці міського етапу конкурсу "Знай і люби свій край" вихованці гуртка "Фантазія".

04.04. у вихованців інструментального-вокального гуртка "Музичні барви", керівник Тетяна Колеснікова, відбулася екскурсія до образотворчого відділу Міської школи мистецтв.

Учасники МОЛОДШОЇ групи вокального колективу "ЗЕРНЯТКО" Дитячо-юнацького центру національного відродження вперше прийняли участь у мистецькому конкурсі "УКРАЇНСЬКА ВЕСНА" (Київ, 2024р.) Результат - ІІ почесне призове місце! Гольпрейтуг Анюта, Лущевський Матвій, Фуніка Аліса, Ткач Мстислав - ви наша гордість !

Оркестр "ГРАЙМІКС" ДЮЦНВ взяв участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Українська весна" та став володарем Першої премії у номінації вокально-інструментальний жанр.