Наказ "Про тимчасове призупинення освітнього процесу"

Date: 23 березня 2020 о 12:01, Refreshed 23 березня 2020 о 12:03

Первомайський  міський дитячо-юнацький центр національного відродження

12.03. 2020 р.                                                                                                № 20

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу

Відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постанови КМ України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширення на території України корона вірусу СОVID-19», вимог протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Первомайської міської ради  № 3 від 11.03.2020 «Про проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби СОVID-19 з метою попередження розповсюдження корона вірусної інфекції (СОVID-19)

Наказую:

1. Тимчасово призупинити освітній процес та заборонити проведення всіх заходів з залученням дітей в Первомайському міському дитячо-юнацькому центрі національного відродження з 13.03.2020 р. по 02.04.2020 р.
  2. З 13.03, 14.03., 16.03. 2020 р. здійснити генеральне прибирання в кабінетах, костюмерних, впорядкування та очищення реквізиту, прасування костюмів.
  3.  В зв’язку з необхідністю виконання навчальних програм, підготовки до весняного концерту, обласних конкурсів, змагань, виставок,  творчих звітів колективів на звання «Зразковий»  здійснити заняття згідно розкладу:

12.04 за 23.03,   03.05 за 24.03,  10.05 за 25.03, 17.05 за 26.03, 24.05 за 27.03.

4.  Здійснити  роботу за індивідуальними планами  (робота  з дітьми дистанційно, розробка конспектів занять до декаднику відкритих занять, зведення концертного матеріалу, розучування нових партитур,  робота над сценічними костюмами, виготовлення  матеріалів для стендів, підготовка туристичного спорядження  для роботи у весняний період, підготовка презентацій роботи гуртка, оформлення виставок робіт ДУМ, опрацювання питань самоосвіти тощо)  згідно графіку роботи : 17,18, 19,20,21,30, 31.03 та 01,02.04 2020 р.

5. Надати відпустку терміном  на 18 днів (з 16.03 по 02.04) за 2020 р. з виплатом матеріальної допомоги на оздоровлення керівнику гуртка «Оркестр духових інструментів» Дорошину В.П.

6. Завгоспу Шаракань М.В.:

6.1. Скласти графік роботи техперсоналу з метою вологого прибирання  по неділях: 12,04, 03.05,10.05,17.05, 24.05 2020 р.;

6.2.  Організувати проведення дезінфекції  всіх  приміщень закладу.

7. Керівникам гуртків  провести профілактичні бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки під час карантину.

Термін 12.03.2020 р.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста Іщенко К.М.

Директор ДЮЦНВ                                     Олександр БОЙКО

З наказом ознайомлені:

Капациа Н.Д.

Здоровецький В.М.                          Скакун А.В.              Голубенко Н.О.

Гордієнко Г.Ю.                                 Дорошин В.П.        Шугай Л.С.

Куліш О.Ф.                                        Карпук П.С.             Тисячна В.В.

Дерябіна О.О.                                    Колеснікова Т.А.

Іщенко К.М.                                      Скакун А.І.                        Випріцька Г.Ф.                                 Шаракань М.В.                                  Гаврилюк Т.П.

Дерябіна О.О.