Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 11 чоловік

Для вас,батьки. Умови прийому до ДЮЦНВ.

Дата: 22 листопада 2018 о 21:08, Оновлено 23 листопада 2018 о 19:55

Умови прийому до ДЮЦНВ

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1152-09

Про затвердження Положення про центр, палац, будинок, клуб художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, художньо-естетичної творчості учнівської молоді, дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання (від 05.11.2009 № 1010)   

                                                                          Витяг

III. Організація позашкільної освіти    в ДЮЦНВ
       3.1. ДЮЦНВ проводить навчально-виховну,       інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-репетиційну             та концертно-просвітницьку роботу.
     3.2. Структура та штат   розробляються його керівником у межах видатків на оплату праці та затверджуються органом  управління  освітою,  у сфері управління якого перебуває заклад.

     Структурними підрозділами  закладу   можуть   бути   відділи,кабінети, постійно діючі та тимчасові виставки,  оздоровчі табори, бібліотеки, спеціалізовані та творчі майстерні та інші підрозділи.
     3.3. ДЮЦНВ працює за річним планом роботи, погодженим засновником.
     3.4. Навчально-виховний  процес  у ДЮЦНВ  здійснюється за  типовими  навчальними планами  і  програмами,  що  затверджуються Міністерством освіти і науки України,  а також за  планами  і  програмами,  затвердженими
відповідними місцевими органами виконавчої влади.

     На основі типових навчальних планів і навчальних  планів,  що затверджуються  відповідним  місцевим  органом  виконавчої  влади, розробляється робочий навчальний план ДЮЦНВ на навчальний  рік  з урахуванням мережі гуртків груп інших творчих об'єднань,  що діють у центрі,  та кількості груп  у  них,  років  навчання,  тижневого
навантаження педагогічних працівників, структури навчального року.
     3.5. Навчальні    програми   можуть   бути   однопрофільними, комплексними і  такими,  що  передбачають  індивідуальне  навчання вихованців (учнів,  слухачів) у гуртках,  групах або інших творчих об'єднаннях.
     3.6. Індивідуальне   та    групове    навчання    у    ДЮЦНВ  проводиться відповідно до Положення про порядок організації індивідуальної  та групової роботи в позашкільних навчальних закладах,  затвердженого
наказом   Міністерства освіти і науки України від 11.08.2004 N 651 ( z1036-04  )  (у  редакції  наказу  Міністерства  освіти  і науки України від 10.12.2008 N 1123) (  z1322-08  ),  зареєстрованого  в Міністерстві   юстиції  України  20.08.2004  за  N  1036/9635  (із змінами).
     3.7. Експериментальні  навчальні  плани  складаються  ДЮЦНВ  з  урахуванням типового  навчального   плану.   Запровадження   експериментальних навчальних   планів,   освітніх  програм,  педагогічних  інновацій здійснюється в установленому порядку.
     3.8. Середня наповнюваність гуртків,  груп та  інших  творчих об'єднань у центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді становить,  як  правило,  10-15  вихованців   (учнів,   слухачів). Наповнюваність     груп     встановлюється    директором ДЮЦНВ  залежно  від  їх профілю,  навчальних  планів  і програм та можливостей організації навчально-виховного  і  творчого  процесів,   рівня   майстерності вихованців   (учнів,  слухачів)  і  становить  не  більше  ніж  25 вихованців (учнів, слухачів).
     3.9. Зарахування   учнів  до ДЮЦНВ      може   здійснюватися   протягом навчального  року  (у  міру  закінчення  комплектування   гуртків, секцій,  груп  та  інших  творчих  об'єднань)  за їх бажанням і на підставі  заяви  батьків  або  осіб,  які  їх  замінюють,  як   на безконкурсній   основі,   так   і   за   конкурсом,   умови  якого розробляються ДЮЦНВ.

     Для зарахування   вихованців  (учнів,  слухачів)  до  окремих гуртків,  об'єднань  (хореографічні тощо) потрібна   довідка   медичного   закладу  про  відсутність  у  них протипоказань для занять у такому гуртку.

     До ДЮЦНВ  зараховуються вихованці (учні,  слухачі) віком від 5 до 18  років. Статутом може визначатись і інший вік.

     ДЮЦНВ   вживає  заходів   до   залучення   вихованців   (учнів, слухачів) які   потребують   соціальної   допомоги  та  соціальної реабілітації.
     3.10. Навчально-виховний процес у  ДЮЦНВ     здійснюється   диференційовано (відповідно до  віку,   індивідуальних   можливостей,   інтересів, нахилів, здібностей,   стану   здоров'я)  з  використанням  різних
організаційних  форм  роботи:  заняття,  гурткова  робота, лекція, індивідуальне заняття, конференція, семінар,
курси, читання,  вікторина, конкурси, огляди, виставка, експедиція, похід, змагання,конкурси, репетиційні та оздоровчі збори, екскурсії, а також з використанням інших форм, передбачених статутом ДЮЦНВ.

     ДЮЦНВ   може залучати до участі в організаційно-масових заходах  позашкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі навчальні заклади, інші заклади та організації.
     3.11. Навчальний рік у ДЮЦНВ  починається 1 вересня.  Тривалість    навчального року не може бути меншою ніж 190 робочих днів.

     Комплектування гуртків,  груп  та  інших  творчих   об'єднань здійснюється  у період з 1 до 15 вересня,  який вважається робочим часом керівника  гуртка ДЮЦНВ  .
     3.12. У   канікулярні,   вихідні   та   святкові   дні  ДЮЦНВ   працює за  окремим планом, затвердженим директором ДЮЦНВ.

     У період   канікул   центр  ДЮЦНВ  проводить   організаційно-масову   роботу  з вихованцями  (учнями,  слухачами),  залучаючи  їх  до   участі   в змаганнях,  конкурсах,  зльотах,  походах,  а  також до інших форм
змістовного відпочинку:     оздоровчо-екскурсійних    поїздках, експедиціях, навчально-репетиційних зборах тощо.
     3.13. Тривалість одного заняття  в ДЮЦНВ  визначається навчальними планами і програмами з урахуванням психофізіологічного розвитку,  допустимого навантаження для різних вікових категорій і становить для вихованців (учнів, слухачів):

     віком від 5 до 6 років - 30 хвилин;

     віком від 6 до 7 років - 35 хвилин;

     старшого віку - 45 хвилин.

     Короткі перерви  між  заняттями  (уроками)  є  робочим  часом керівника  гуртка   і визначаються  режимом  щоденної  роботи ДЮЦНВ  .

     Початок і закінчення занять,  заходів визначаються керівником відповідно  до  режиму  роботи  ДЮЦНВ    та   правил   внутрішнього трудового  розпорядку  з  урахуванням  допустимого навантаження на вихованців (учнів, слухачів).
     3.14. Гуртки,  групи  та  інші   творчі   об'єднання   ДЮЦНВ   класифікуються за трьома рівнями:

     1 - початковий. Це гуртки, творчі об'єднання, діяльність яких спрямована на загальний  розвиток  вихованців  (учнів,  слухачів), виявлення їх  здібностей  та  обдарувань,  прищеплення інтересу до певних видів і напрямів творчої діяльності;

     2 - основний.  Це творчі гуртки,  об'єднання,  які розвивають стійкі інтереси  вихованців  (учнів,  слухачів),   дають   знання, практичні вміння  і  навички,  задовольняють потреби у професійній орієнтації;

     3 -  вищий.  Це  гуртки,  творчі об'єднання за інтересами для здібних і обдарованих вихованців (учнів,  слухачів),  які  успішно беруть участь  у  концертній  діяльності,  конкурсах,  фестивалях, змаганнях, виставках.

     Відповідно до   рівня   класифікації   визначаються   мета  і перспективи діяльності гуртка, групи та іншого творчого об'єднання його чисельний склад, обирається програма.
     3.15. У   ДЮЦНВ   в межах затверджених видатків на оплату праці відповідно до встановлених нормативів можуть створюватися такі відділи:

     театральний   -   об'єднує   гуртки,  групи  та  інші  творчі об'єднання театрального мистецтва;

     хореографічний  -  об'єднує  гуртки,  групи  та  інші  творчі об'єднання хореографічного мистецтва;

     фольклорний та етнографічний - об'єднує гуртки, групи та інші творчі об'єднання фольклору та етнографії;

     вокальний  - об'єднує гуртки, групи та інші творчі об'єднання жанрів вокального співу;

     хоровий  -  об'єднує  гуртки, групи та інші творчі об'єднання жанрів хорового співу;

     інструментальної  музики  -  об'єднує  гуртки,  групи та інші творчі об'єднання жанрів інструментальної музики;

     декоративно-ужитковий - об'єднує гуртки, групи та інші творчі об'єднання,  що  займаються  відродженням  народних  промислів  та ремесел;

     туристський - об'єднує  гуртки, групи та інші творчі  об'єднання туризму та крэзнавства;

     образотворчого  мистецтва  -  об'єднує  гуртки, групи та інші творчі  об'єднання  образотворчого мистецтва, графіки тощо.

           3.16. У ДЮЦНВ     можуть   створюватись  відділи  організаційно-масової  та методичної роботи, а також відділи за іншими напрямами діяльності,що передбачені статутом.
     3.17. ДЮЦНВ може організовувати роботу своїх гуртків,  груп та  інших  творчих об'єднань у     приміщеннях     загальноосвітніх,    позашкільних,професійно-технічних, вищих          навчальних          закладів,
навчально-виробничих комбінатів, організацій, наукових установ, на базі спортивних будівель і стадіонів відповідно до укладених  угод із зазначеними закладами та установами.
     3.18. ДЮЦНВ може створювати відповідні підрозділи для підвищення  кваліфікації педагогічних працівників за напрямами позашкільної роботи.

     Підвищення кваліфікації  може  проводитись  у  формі  курсів, семінарів і за іншими організаційними формами.
     3.19. ДЮЦНВ, який має       висококваліфіковані        кадри,        відповідні матеріально-технічні  умови,  може  організовувати  проведення  на своїй  базі  педагогічної  практики  студентів  вищих   навчальних закладів.
     3.20. Для  подальшого розвитку інтересів і нахилів вихованців (учнів,  слухачів),  підтримки  їх   професійних   навичок   ДЮЦНВ   за   умови дотримання правил охорони  праці  й  техніки  безпеки  організовує виконання   замовлень   підприємств,   установ,   організацій   на виготовлення продукції,  виконання робіт.  При  цьому  характер  і зміст  робіт  повинні  сприяти  формуванню й удосконаленню знань і умінь, передбачених навчальними програмами.

     У випадках,   передбачених   законодавством   України,  ДЮЦНВ має право надавати платні  послуги  з  певних  видів  діяльності  після  отримання  у встановленому порядку відповідних ліцензій.

     Платні послуги не можуть надаватись ДЮЦНВ замість або в межах освітньої діяльності, визначеної навчальними планами і програмами.
     3.21. Згідно з рішенням засновника,  на підставі  відповідних
угод  центр  ДЮЦНВ може надавати організаційно-методичну допомогу педагогічним колективам, навчальним закладам   регіону,  молодіжним,  дитячим,  громадським організаціям.
 

     3.22. За  результатами  навчання  ДЮЦНВ видає своїм випускникам документ про позашкільну освіту.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.