Новини

Переможці міського етапу конкурсу "Знай і люби свій край" вихованці гуртка "Фантазія".

04.04. у вихованців інструментального-вокального гуртка "Музичні барви", керівник Тетяна Колеснікова, відбулася екскурсія до образотворчого відділу Міської школи мистецтв.

Учасники МОЛОДШОЇ групи вокального колективу "ЗЕРНЯТКО" Дитячо-юнацького центру національного відродження вперше прийняли участь у мистецькому конкурсі "УКРАЇНСЬКА ВЕСНА" (Київ, 2024р.) Результат - ІІ почесне призове місце! Гольпрейтуг Анюта, Лущевський Матвій, Фуніка Аліса, Ткач Мстислав - ви наша гордість !

Оркестр "ГРАЙМІКС" ДЮЦНВ взяв участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Українська весна" та став володарем Першої премії у номінації вокально-інструментальний жанр.

Вітаємо ЗХК театр " Atoms" , режиссера Тетяну Гаврилюк з Всесвітнім днем театру! Наснаги, нових вистав!

21.03.2024 об 11.00, я як керівник гуртка ігротехників, долучилася до другого ефіру освітньо-весняного курсу в межах реалізації проєкту Всеукраїнського фестивалю-майстерні «АДРЕСА ДИТИНСТВА – ГРА!». Під час конференції ми поспілкувалися про стратегію міст, про те, яким чином, незалежно від віку, можна долучитися до її формування та втілення у своєму місті.

Продовжуємо марафон розважальних програм для малечі. Сьогодні, молодші вихованки гуртка ігротехників "Імпульс", провели веселі конкурси для учнів 2 класу своєї рідної Гімназії № 5.

14 березня вважається днем зародження українського добровольчого руху. Цього дня 2014 року на полігон Нові Петрівці прибули перші 500 добровольців Самооборони Майдану, які сформували перший добровольчий батальйон.

Сьогодні вони завітали до учнів 5 класу Гімназії № 1. До тривоги встигли все: пограти, потанцювати, драйвово провести час!

facebook.com/100056040286569/videos/771977521133382

Юні художники щиро вітають дорогих матусь, бабусь та захисниць України зі Святом 8 Березня!

Сьогодні молодші вихованці гуртка ігротехників "Імпульс" провели свою першу ігрову програму для малечі 5 Гімназії. Маємо надію, що глядачі отримали задоволення від свята, а юні ведучі від його проведення!

Практикум з цифрової грамотності для педагогів ЗПО
Професіоналізм педагога складається з багатьох складових. Одним із найважливіших компонентів професійної компетентності будь-якого освітянина є цифрова грамотність. Саме опануванню цифрових інструментів Clideo, InShot, Canva присвячувався практикум для педагогів закладів позашкільної освіти, який відбувся 05 березня 2024 року на базі ЦНТТУМ (директор Ірина Семенова).
З вітальним словом до учасників звернулася модератор заходу, консультант КУ «ЦПРПП» Наталія Олійникова.
Під керівництвом Ірини Семенової педагоги покроково пройшли алгоритм створення цифрового контенту з використанням фото, відео та звукових файлів. Також Ірина Василівна презентувала присутнім готові продукти, створені у відеоредакторі Clideo.
Слушними й корисними були повідомлення Ольги Добровольської та Катерини Нужної щодо використання цифрових інструментів InShot та Canva для створення контенту, розміщення створених продуктів у соціальних мережах.
Учасники відзначили практичну спрямованість заходу, доцільність висвітлених матеріалів, а також доброзичливість та гостинність працівників ЦНТТУМ.