Анонс обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року»

Date: 15 грудня 2020 о 08:26

про обласний конкурс
на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року»

І. Загальні положення

1. Обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» (далі - Конкурс) проводиться на виконання Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 22 грудня 2016 року № 3, з метою звернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу, участі учнів у процесі прийняття рішень на рівні області, міста, об’єднаної територіальної громади, району, виявлення та розвитку лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу учнів, активізації інноваційної діяльності учнівської молоді, оптимізації форм і методів роботи з лідерами учнівського самоврядування, педагогами та батьками, сприяння розвитку молодіжного лідерського руху в області, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.

2. Організаторами Конкурсу є департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та обласний Будинок художньої творчості Миколаївської обласної ради (за згодою).

3. Основні завдання Конкурсу:
1) навчити підлітків ставити та досягати мету, відкривати, примножувати лідерські та партнерські якості;
2) сприяти розвитку успішної особистості з активною та відповідальною життєвою позицією;
3) сприяти зростанню ролі лідерів учнівського самоврядування в процесах демократизації освітніх процесів;
4) виявляти якісно нові форми і методи організації та проводити колективні творчі справи з лідерами учнівського самоврядування в закладах освіти;
5) узагальнювати досвід роботи лідерів учнівського самоврядування;
6) набувати позитивний досвід з помилок та досягнень органів учнівського самоврядування;
7) поширювати та впроваджувати досвід кращих лідерів учнівського самоврядування у практику роботи спільноти старшокласників закладів освіти міст, об’єднаних територіальних громад, районів.

II. Порядок проведення Конкурсу

1. Конкурс проводиться з 25 грудня 2020 року по 22 квітня 2021 року в три етапи:
І етап – на рівні міста, об’єднаної територіальної громади, району з 25 грудня 2020 року до 15 січня 2021 року, в межах, визначених Положенням про обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» (далі - Положення);

ІІ етап (заочний, відбірковий) – з 25 січня по 28 березня 2021 року за окремим графіком у два тури:
1) І тур – з 25 січня по 01 лютого 2021 року - оцінювання проєкту «Я - кандидат»;
2) ІІ тур – з 05 лютого по 12 березня 2021 року - оцінювання проєкту «Я - відеоблогер»;
ІІІ етап – обласний (завершальний), проводиться 22 квітня 2021 року на базі обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

2. До участі у Конкурсі запрошуються лідери органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області.

3. До участі у ІІ (заочному, відбірковому) етапі Конкурсу допускається лише один переможець І етапу Конкурсу від міста, об’єднаної територіальної громади, району.

4. Заїзд та реєстрація учасників ІІІ етапу Конкурсу здійснюється 22 квітня 2021 року до 09 години 30 хвилин за місцезнаходженням обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (м. Миколаїв, вул. Фалеєвська, 7).
Початок Конкурсу о 10 годині.

5. Для участі у ІІ (заочному, відбірковому) етапі Конкурсу необхідно надіслати з 18 по 24 січня 2021 року до обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (тел/факс:(0512)37-11-27, електронна адреса: lider_roky@ukr.net)) такі матеріали: