І (міськbq) етап обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року"

Date: 25 грудня 2020 о 12:23

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
55213 Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Грушевського, 1 тел. 7-54-93, 7-54-16
Н А К А З
23.12.2020 № 252
Про проведення І (міського) етапу
обласного конкурсу на кращого лідера
учнівського самоврядування "Лідер року"

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 11.12.2020 № 328 "Про проведення обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року", з метою привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, виявлення та підтримки творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування

НАКАЗУЮ :
1. Провести з 25 грудня 2020 року по 15 січня 2021 року на базі ДЮЦНВ І (міський) етап конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року".
2. Затвердити склад журі І (міського) етапу конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року" (додаток 1).
3. Затвердити Положення про проведення І (міського) етапу конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року"(додаток 2).
4. КУ "ЦПРПП" (Рябикіна):
4.1. Забезпечити організаційно-методичний супровід проведення Конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року" відповідно до Положення про конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року".
4.2. Висвітлити результати І (міського) етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року" на сайті управління освіти.
Термін: січень 2021 року
4.3. Підготувати наказ про результати проведення І (міського) етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року".
Термін: до 18 січня 2021 року
4.4. Надати матеріали переможця І (міського) етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року" до Миколаївського ОБХТ на І і ІІ тури відбіркового (заочного) етапу Конкурсу.
Термін: до 24 січня 20201року
5. Директору ДЮЦНВ Бойку О.П. забезпечити умови для проведення міського етапу обласного конкурсу "Лідер року" (збір графічних та відеоматеріалів учасників, умови для роботи журі конкурсу; оціночні листи та відомості для оцінювання тощо).
Термін: 25.12.2020 року - 15.01.2021року
6. Директорам закладів загальної середньої та позашкільної освіти:
6.1. Надати до ДЮЦНВ матеріали лідерів учнівського самоврядування (агітаційні матеріали (флаєр, білборд, відеоролик), зразок матеріалу для відеоблогу "Я - відеоблогер", презентацію "Візитівка мого міста - 30 років Незалежності") для участі в І (міському) етапі обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року".
Термін: до 11 січня 2021 року
6.2. Надати до КУ "ЦПРПП" (Олійникова) матеріали в паперовому вигляді: заявку на участь у конкурсі (додаток 3); інформацію про лідера органу учнівського самоврядування закладу освіти (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, клас, найменування закладу освіти, досягнення в освітній, творчій, лідерській діяльності, фотографія); характеристику на учасника Конкурсу за підписом керівника закладу освіти.
Термін: до 11 січня 2021 року
7. Контроль за виконанням наказу покласти на директора КУ "ЦПРПП" Рябикіну А.В.

Начальник управління освіти Галина ОСТАПЕНКО

Наталія Олійникова