Анонс конкурсу

08.01.2020
Про проведення відкритої міської Першості
з краєзнавства серед учнівської молоді закладів
загальної середньої та позашкільної освіти міста

08.01.2020

Про проведення відкритої міської Першості

з краєзнавства серед учнівської молоді закладів

загальної середньої та позашкільної  освіти міста

у 2019/2020 навчальному році

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді України, Заходів до неї (наказ МОН України від 16.06.2015 № 641),  відповідно до плану роботи управління освіти міської ради, його методичного кабінету, з метою поглиблення знань школярів про Україну (географія, ювіляри-письменники – Ліна Костенко, Максим Рильський), рідний край, патріотичного виховання учнівської молоді, виявлення та підтримки кращих знавців географії України, життєвого та творчого шляху Ліни Костенко та Максима Рильського

1. Провести 19 лютого 2020 року о 15.00 на базі гімназії відкриту міську Першість з краєзнавства серед учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

2. Затвердити Положення про відкриту міську Першість із краєзнавства серед учнівської молоді  закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста і склад журі (додаток 1, 2).

3. Методичному кабінету (Рябикіна):

3.1.Здійснити організаційний та методичний супровід проведення міської Першості з краєзнавства серед учнівської молоді  закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Термін: лютий 2020 року

3.2. Підготувати наказ "Про результати відкритої міської Першості з краєзнавства серед учнівської молоді  закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста".

Термін: до 27.02.2020 року

4.Покласти відповідальність за організацію й проведення міської Першості з краєзнавства серед учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста на директорів гімназії, ДЮЦНВ Качуру Н.С., Бойка О.П.

5. Методисту ММК Відмиш Л.І. та директору ДЮЦНВ Бойку О.П. забезпечити:

5.1. Підготовку програми проведення  Першості з краєзнавства серед учнівської молоді   закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Термін: до 07.02.2020 року

5.2. Укладання запитань до краєзнавчої вікторини згідно з вимогами програми "Юні туристи-краєзнавці"  (лист МОНмолодьспорту України від 02.04.2012 № 1/11-429).

Термін: до 07.02.2020 року

6.Директорам закладів загальної середньої та позашкільної  освіти:

6.1. Забезпечити:

6.1.1. Участь  команд у міській Першості з краєзнавства серед учнівської молоді  закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Термін: 19.02.2020 року

6.1.2. Надання заявок про участь у міській Першості з краєзнавства серед учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста 12 лютого 2020 року до ММК управління освіти (Відмиш Л.І.)  (додаток 3).

6.1.3. Інструктаж учасників міської Першості з краєзнавства серед учнівської молоді   закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста з питань безпеки життєдіяльності в дорозі, під час перебування на змаганнях та на зворотному шляху.

Термін: 18.02.2020 року

6.2. Призначити відповідальних педагогів за збереження  життя й здоров'я дітей в дорозі, під час перебування на змаганнях та на зворотному шляху.

Термін: 19.02.2020 року

7. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача ММК управління освіти Рябикіну А.В.

Начальник управління освіти                                                   Галина ОСТАПЕНКО

ДОДАТОК 1

до наказу управління освіти

від 08.01.2020 № 02

про  відкриту міську Першість з краєзнавства

серед учнівської молоді  закладів  загальної середньої та позашкільної освіти

міста у 2019/2020 навчальному році

Мета змагань:  першість проводиться з метою поглиблення знань школярів про історію України, рідного краю, патріотичного виховання учнівської молоді, виявлення та підтримки кращих знавців історії рідного краю серед вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Учасники змагань

У змаганнях беруть участь учні закладів  загальної середньої та позашкільної освіти міста.

У складі команди має бути  4 особи.

Делегації від  закладів  загальної середньої та позашкільної освіти обов’язково супроводжуються  педагогом.

Кількість команд від одного закладу не обмежена.

Програма змагання:

Дата проведення: 19 лютого  2020 року, о 15.00

Місце проведення: гімназія

Тематика змагань:"Географія моєї країни", "Літератори-ювіляри: Ліна Костенко, Максим Рильский".

Команда-переможець міської Першості з краєзнавства серед учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста визначається за найбільшою кількістю набраних балів.

Підбиття підсумків та нагородження.

ДОДАТОК 2

до наказу управління освіти